Ģitāras virtuozs Mārcis Auziņš Dikļu pilī

On March 16, 2019
18:00 - 00:00
Dikļu pils
Dikļu pils, Dikļu pag., Valmieras novads
LV-4223, Valmiera

2019. gada janvāra izskaņā nāks klajā ģitārista Mārča Auziņa otrais albums “Aizrautība”, kurā būs apkopoti mūziķa skaņdarbi, kas tapuši pēdējo 2 gadu laikā. Albumā “Aizrautība” būs M. Auziņa komponēti skaņdarbi, kas papildināti ar divām kaverversijām – V. Krieviņa skaņdarbam “Meitenei kafejnīcā” un I. Kalniņa “Dūdieviņš”.

Otrajam albumam dots nosaukums “Aizrautība”, kas ir Mārča Auziņa vadmotīvs ne tikai radot mūziku, bet arī spēlējot kopā ar citiem kolēģiem, piedaloties priekšnesumos.

Ir liels izaicinājums un reizē unikalitāte, kad tikai viens mākslinieks spēj noturēt skatītāju uzmanību ar savu priekšnesumu vairāk kā stundas garumā, šajā gadījumā – ar ģitārspēles virtuozitāti. Lai šo varētu izdarīt, ir jāpavada garas stundas mēģinājumos, jāizjūt publika, jāspēj ļauties mirkļa burvībai.

Esam priecīgi, ka Mārcis ar savu jauno koncertprogramu viesojas Dikļu pilī, jo iepriekšējā albuma koncerts bija izcils. Mēs zinām, ka Mārcis sniegs patiesu un baudpilnu sniegumu. Tiekamies Dikļu pilī!

KONCERTS 16.MARTĀ PLKST. 18:00
25.00 EUR/pers. (koncerts + uzkodas)

Pēc koncerta aicinām uz Dikļu pils šefpavāra gardēžu vakariņām plkst. 20:00 ar trīs izciliem ēdieniem un pieskaņotiem vīniem.

70.00 EUR/pers. (koncerts + uzkodas + 3kārtu vakariņas ar pieskaņotiem vīniem).