Laima Vaikule & Freedom Ballet

On March 30, 2019
19:00 - 00:00
Arēna Rīga
Skanstes iela 21
LV-1013, Rīga
Pēc sešu gadu pārtraukuma Laima Vaikule gatavo īpašu solo koncertu, kas izskanēs 30.martā Arēnā Rīga. Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu servisa kasēs.

Laima atzīst: “Katra uzstāšanās Latvijā man ir svarīga, bet  tik vērienīgs solo koncerts kā šopavasar – tas ir rets un īpašs notikums.”
Koncerta programmas pamatā būs Laimas lielākie hiti un pēdējo gadu popularitāti ieguvušās kompozīcijas, ko pavadīs orķestris, kura sastāvā ir vairāk nekā 20 augsta līmeņa Latvijas un ārvalstu mūziķu.
Laima, protams, gādās arī par īpašiem vakara viesiem, kas papildinās solo programmu ar īpašiem priekšnesumiem - Intars Busulis, Jānis Stībelis, DAGAMBA, Lauris Reiniks u.c.
Šī koncerta unikalitāte slēpjas tajā, ka visu programmu Laima veidos kopā ar vienu no spožākajiem un talantīgākajiem Ukrainas deju kolektīviem – “Freedom Ballet”.
“Freedom Ballet” dejas uzvedumi un režisores Ļenas Koļadenko stils, kā arī kolektīva harizma skatītājus priecē jau 16 gadus. Latvijā publika baletu iepazinusi Laimas rīkotajā festivālā "Laima RendezVous Jūrmala", kur baleta priekšnesumi guvuši nedalītu publikas sajūsmu un uzmanību. Starp dejotāju sasniegumiem ir sadarbība ar leģendāro Cirque du Soleil režisoru Franko Dragoni, kopdarbs ar amerikāņu burleskas zvaigzni Ditu fon Tīsu un citiem. Katrs baleta veidotais priekšnesums ir unikāls, un viņu atklātībai, drosmei un pat bezkaunībai nav robežu.
Laima neslēpj emocijas: “Izcila, pārsteidzoša un visspožākā deju grupa, ar kuru es jebkad esmu sadarbojusies! Veidot kopā ar viņiem programmu - tas ir baudījums”