TANGO. ES AMOR... Orķestra TANGO SPLEEN vienīgais koncerts Baltijā

On March 29, 2019
19:00 - 00:00
Rīgas Latviešu biedrības nams
Merķeļa iela 13
LV-1050, Rīga

La Primavera. Jauns pavasaris gaisā. Saule. Plaukst daba…. Jauni izaicinājumi, ko pārvarēt. Jaunas robežas, ko šķērsot un jauni ceļojumi pasaulē. Jaunas virsotnes, ko iekarot un jauni vilinājumi, kam ļauties. Laiks iedvesmai un eksperimentiem…. Mums katram viena sava dzīve. Pārāk īsa, lai iekārtotos un paliktu, kur viss droši, izmēģināts un pārbaudīts….
Smaržo pavasaris.  Tango. Mīlestība. Neparedzamas improvizācijas...


Pilns eksperimentu, improvizācijas un negaidītu pavērsienu, tomēr vienmēr tradīcijās un vēstures mantojumā balstīts, Argentīnas tango, sakņojies 20.gs sākumā, šoreiz Rīgas auditorijai tiek piedāvāts tradicionālā Argentīnas tango orķestra Tango Spleen (Itālija) koncertā, kur savu tango improvizāciju redzējumu piedāvās četri profesionāli tango dejotāji no četrām valstīm - Skirmante Gineite (Lietuva), Margita Antonova (Latvija), Andrea Dedó (Itālija) un Akin Gokkaya (Turcija). Eksperimenti un tradīcijas, izaicinājumi un klasika…. Viņu unikālais stāsts par pavasari, tango …un mīlestību.

Koncerts divās daļās ar pārtraukumu Buenosairesas tango koncertu labākajās tradīcijās ar orķestri uz skatuves un deju priekšnesumiem gan uz skatuves, gan skatītāju zālē.
Koncerta laikā darbojas bārs un kafejnīca.
Dress  code - svinīgs.
Informācija - Tango studija El Abrazo, elabrazo.riga@gmail.com, +371 20227771.
Biļetes - https://www.bilesuserviss.lv/.